-4:x=16 ЯК ЦЕ РІШИТИ


Ответы на вопрос

Отвечает Шевчук Артём.

Пошаговое объяснение:

-4÷x=16

спрощуємо це рівняння, перемрожуючи все на х, звідси маємо:

-4=16х

х= -4:16

х= -0.25 АБО -(1/4)

Отвечает Белых Елена.
-4 / x = 16
x = -4 / 16
x = -1/4