Найдите наибольшее натуральное число, которое без остатка поделит 45, 60 и 75


Ответы на вопрос

Отвечает Савенкова Кристина.

Відповідь:Для найменшого спільного кратного (НСК) чисел 45, 60 і 75 спершу потрібно розкласти ці числа на прості множники:

45 = 3 * 3 * 5

60 = 2 * 2 * 3 * 5

75 = 3 * 5 * 5

Теперь можна обчислити НСК, враховуючи всі прості множники та їх кількості:

НСК(45, 60, 75) = 2^2 * 3^2 * 5^2 = 4 * 9 * 25 = 900

Отже, найбільше натуральне число, яке без остатка поділить 45, 60 і 75, дорівнює 900.

Покрокове пояснення: