Знайдіть найменше чотирицифрове число, яке кратне: 3,5,11. допоможіть будь - ласка


Ответы на вопрос

Отвечает Зыков Дмитрий.

Відповідь: 1155

Пошагове пояснення:

3, 5, 11 - прості числа, тому
3 · 5 · 11 = 165 - найбільше кратне
1000 - найменьше 4-ох значне число
1000 : 165 = 6 (зал. 10) ~ збільшуєм до 7 цілих
165 · 7 = 1155 - найменьше 4-ох значне натуральне число, кратне 3, 5, та 11.

1155 : 3 = 385;         1155 : 5 = 231;         1155 : 11 = 105
От і все