у саду росло 200 дерев, з яких 60% становили яблуні, 20% груші, а решту сливи. Скільки слив росло у

саду ?​

Ответы на вопрос

Отвечает Арутюнова Эвелина.

* * *

Знайдемо кількість груш:

1) 200/100*20=40 груш

Знайдемо кількість яблунь:

2) 200/100*60=120 яблунь

Додаємо значення:

3) 120+40=160 груш і яблунь в саду разом

Знайдемо к-во слив:

4) 200-160=40 слив

Відповідь: 40 слив росло в саду

Отвечает Каримов Жахонгир.

40 деревьев (слив) росло в саду

решение смотрина фото