2) 147,24: 36 + 4,8 (20,7 - 14,8) - 21,4: ПОЖАЛУЙСТА СРОЧНО!!!!!​


Ответы на вопрос

Отвечает Шалагин Анатолий.

1)

147,24 ÷ 36 = 4,09

2)20,7 - 14,8 = 5,9

3)4,8 × 5,9 = 28,32

4)21,4 ÷ 28,32 ≈ 0,755 (округлімо до трьох знаків після коми)

Отже, кінцевий результат виразу становить приблизно 0,755.