Знайти ширину прямокутника,якщо його периметр дорівнює30 см,а довжина 8 см.


Ответы на вопрос

Отвечает Пищевая Катерина.

Знайдемо ширину прямокутника за формулою:
P = 2(a + b)
b =  \frac{P-2a}{2}
b =  \frac{30-2*8}{2} = 7 (см)
Відповідь: 7 см