Сума двох чисел 239 причому одне з них у 17 рази більше від іншого знайди ці числа


Ответы на вопрос

Отвечает Шелест Александр.

Пусть числа - x и y.   ⇒
x+y=239     17y+y=239    18y=239     y=13⁵/₁₈
x/y=17         x=17y                                x=225¹³/₁₈.
Ответ: 225¹³/₁₈; 13⁵/₁₈.