Швидкість руху Час руху Відстань ???23 км/год 6 год55км/год 3 год


Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецова Анастасия.

S - відстань
V - швидкість
t - час
Формула S=V*t
Розвязання
1)23*6=138 км буде відстань
2)55*3 = 165 км буде відстань