Саябаққа а әр қатарға 4бутадан 8катар қызыл раушан гүл және 23 бұта ақ раушан гүл отырғызылды.

Саябаққа барлығы канша раушан гүл отыргызылды

Ответы на вопрос

Отвечает Волков Фёдор.

Ответ: (4*8)+23=32+23=55

Пошаговое объяснение:

4 бұтадан 8 қатар отырғызылса 32 кызыл раушангүл болады, барлығына бәрін бірге қосамыз.