87. 79. Есепті пропорция құру арқылы шығарыңдар.1) Өзенде жүзген сал 9 сағатта 25,2 км қашықтыққа

барды. Осыөзенде жүзген сал 36,4 км қашықтыққа неше сағатта барады?2) Пойыз 245 км қашықтықты 3,5 сағ жүреді. Пойыз осы жылдам-дықпен 336 км қашықтықты неше сағат жүреді?3) 28 кг картоптан 5,6 кг крахмал алынады. 35 кг картоптан нешекилограмм крахмал алынады?88.B​

Ответы на вопрос

Отвечает Быков Виктор.

1)

25.2/9=36.4/х

25.2х=36.4×9

Х=327.6/25.2

Х=13

2)245/3.5=336/х

245х=336×3.5

х=1176/245

х=4.8

3)

28/5.6=35/х

28х=35×5.6

Х=196/28

Х=7