Жінки становлять 35%всіх робітників заводу,решта робітників чоловіки котрих на 252 більше ніж

жінок.Скільки робітників на заводі?

Ответы на вопрос

Отвечает Бомбак Виталина.

Відповідь:

840 працівників

Пояснення:

Жінки становлять 35% отже

Чоловіки становлять 100-35 = 65%

різниця

65-35 = 30%

30% = 252 чоловіки

100% = х

х = 252*100/30

х = 840 працівників

або

252/30 = 8,4 працівника становить 1 відсоток

100*8,4= 840 працівників