Бірлесіп орындалатын жұмыстарға қатысты есептер. 3-сабақ 20 күн30 күн15 күн16 күн10 күн​


Ответы на вопрос

Отвечает Пельтихина Саша.

Ответ:

20+30=50

50+10=60

60:15=4

16+4=20