За контрольну роботу з математики кілька учні 5-А класу одержали наступні оцінки 6;9;12;11;10.

Знайти середню арифметичну оцінку цих учнів​

Ответы на вопрос

Отвечает Марченко Лёха.

Ответ:

9,4 приблизительно 9

Пошаговое объяснение:

(6+9+12+11+10)/5=9,4

Отвечает Жимань Іра.

 \frac{6 + 9 + 12 + 11 + 10}{5}  =  \frac{48}{5} = 9 \frac{3}{5}