Відстань між пунктами A і B автомобіль проїхав за 1,9 години, а автобус — за 2,5 години. Знайди

швидкість кожної машини, якщо автомобіль рухався на 30 км/год швидше, ніж автобус.

Ответы на вопрос

Отвечает Попов Адриан.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Автомобиль - х + 30 км/ч

Автобус - х км/ч

1,9(х + 30) = 2,5 * х

1,9х + 57 = 2,5х

1,9х - 2,5х = -57

-0,6х = -57

х = -57 : (-0,6)

х = 95

Автомобиль (х + 30) = 95 + 30 = 125 км/ч

Автобус (х) = 95 км/ч

Отвечает Романова Софья.

Ответ:

1) 47.5км/ч 2) 77.5км/ч

Пошаговое объяснение:

Расстояние S, скорость 1го - v2+30, 2го - v2, время 1го - t1, 2го - t2.

Составим уравнение:  

(v2+30)t1=v2*t2  

(v2+30)1.9=v2*2.5

(2v + 30) * 1.9 = 5v

3.8v + 57 = 5v

3.8v - 5v = -57

-1.2v = -57  

v2 = 47.5 км/ч - швидкість автобуса  

v1 =47.5 + 30= 77.5 км/ч - швидкість автомобіля