у сільському ставку плавало 20 гусей,що становило 1/8 гусей,яких тримали селяни. Скільки всього

гусей тримали селяни?

Ответы на вопрос

Отвечает Кирилова Екатерина.

20 гусей - 1/8 (часть целого)

? гусей - 8/8 = 1 (целое)

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Находим целое по его части:

20 : 1/8 = 20 · 8/1 = 160 - столько гусей было у селян.

Ответ: 160 гусей.