Відстань від одного міста до іншого пасажирський потяг проходить на 40 хв швидше, ніж товарний.

Обчисліть цю відстань, якщо швидкість пасажирського потяга дорів нює 52 км/год , а товарного 39 км/год

Ответы на вопрос

Отвечает Лик Эмилия.

Ответ:

40 мин=2/3 часа

х - расстояние

х/52 - время движения пассажирского поезда

х/39 - время товарного

х/39-х/52=2/3

4х/156-3х/156=2/3

х/156=2/3

3х=156*2

3х=312

х=312:3

х=104 (км)

Ответ: расстояние равно 104 км