Скільки вийде десятків, якщо три десятки помножити на чотири десятки і від добутку відняти чотири

сотні? Запиши вираз і обчисли його значення.

Ответы на вопрос

Отвечает Зайцев Никита.

(30*40)-400=1200-400=800