.В білій папці 72 аркуші паперу, що на 18 аркушів більше, ніж в зеленій. В синій папці стільки

аркушів, скільки в білій і зеленій разом. Скільки аркушів в трьох папках?​

Ответы на вопрос

Отвечает Ханадян Давид.
Оскільки в білій папці 72 аркуші, це на 18 аркушів більше ніж в зеленій, то в зеленій папці: 72-18=54
В синій: 72+54=126
Отвечает Рева Виктория.

Відповідь:

Усього 252

Покрокове пояснення:

1)72-18=54 аркушів у зеленій папці

2)72+54=126 у синій

3) 126+126=252  усього.