Три посудини заповненні (не до верху)водою.В одній посудині 22 л,у другій-14, третій -12л.У кожну

посудину можна долити з іншої стільки води, скільки в ній уже було налити.Як розподілити воду в усіх трьох посудинах порівну?

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Владислав.

Первый сосуд                      Второй сосуд              Третий сосуд

        22 л                                      14 л                                12 л

22 = 10 + 12                              14 = 10 + 4                    12 = 10 + 2

22 + 14 + 12 = 48 : 3 = 16 л должно быть в каждом сосуде

12 - 6 = 6 л - 6 л отливаем из первого сосуда

Оставшиеся 6 л (4 + 2)  распределяем так: 2 л добавляем во второй сосуд и 4 л добавляем в третий

Ответ: (22-6) = 16 л - в первом сосуде;

            (14+2) = 16 л - во втором сосуде;

            (12+4) = 16 л - в третьем сосуде.

Проверка:

22 + 14 + 12 = 48 л

48 = 16 · 3 - в трёх сосудах поровну