З 360 т цукрового буряка отримали 54 т цукру. Який відсоток вмісту цукру в цукровому буряці?


Ответы на вопрос

Отвечает Petrichenko Natalia.

360 т буряку - 54 т цукру

складемо пропорцію:

360 - 100%

54 - х

х = (100*54) : 360 = 15%

Відповідь: вмісту цукру в цукровому буряці складає 15%.

Отвечает Костина Кира.

Ответ: 54*100%/360=15%.

Пошаговое объяснение: