3. Розв'яжи задачу. в Олесиній скарбниці було 255 грн. Вона збиралас купити 9 доларів за ціною 27

грн кожен. Але долар зріс у ціні на 1 грн. Чи вистачить дівчинці коштів на покупку 9 доларів? як решить​

Ответы на вопрос

Отвечает Золотогурский Юра.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 27 + 1 = 28 (грн) - стал стоить 1$

2) 9 * 28 = 252 (грн) - нужно заплатить за 9$ по новой цене

3) 255 - 252 = 3 (грн) - останется сдачи после покупки 9$ по новой цене

Ответ: хватит и останется сдача 3 грн

Отвечает Насибов Шамиль.

Ответ:

так

Пошаговое объяснение:

якщо долар збільшився на 1 гривню, то він вже 28 грн

28 множимо на 9 = 252