1. Розв'язати рівняння 5х = 22 – 6х 2. Розв'язати рівняння 29 + 4х = 6х + 13 3. Розв'язати

рівняння х (х – 1 ) = 0 ІІ рівень Математика

Ответы на вопрос

Отвечает Kaprizov Kirill.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

№1

5х = 22 - 6х

5х + 6х = 22

11х = 22

х = 22 : 11

х = 2

№2

29 + 4х = 6х + 13

4х - 6х = 13 - 29

-2х = -16

х = -16 : (-2)

х = 8

№3

х (х - 1) = 0

1)

х = 0

2)

х - 1 = 0

х = 0 + 1

х = 1

Ответ: х1 = 0; х2 = 1