На трьох полицях лежало 951 зошит. На першій полиці кількість зошитів становить 5 риска дробу 7 від

кількості зошитів на другій полиці, а на третій полиці кількість зошитів становить 55% кількості зошитів на другій полиці. Скільки зошитів лежать на кожній полиці? Допоможіть, дам 40 балів

Ответы на вопрос

Отвечает Моргенштерн Алишер.

Ответ:

300; 420; 231

Пошаговое объяснение:

x - количество тетрадей на 2-й полке.

5/7 ·x - количество тетрадей на 1-й полке.

0,55x=11/20 ·x - количество тетрадей на 3-й полке.

5/7 ·x+x+11/20 ·x=951

(100/140 +140/140 +77/140)x=951

x=951·140/317

x=3·140

x=420 - количество тетрадей на 2-й полке.

5/7 ·420=5·60=300 - количество тетрадей на 1-й полке.

951-(420+300)=951-720=231 или

11/20 ·420=11·21=231 - количество тетрадей на 3-й полке.