Учні 4 класу пішли до театру. Вистава розпочалася о 12 год 15 хв, а закінчилася о 14 год 8 хв.

Скільки часу тривала вистава?

Ответы на вопрос

Отвечает Кун Дима.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

1 година=60 хвилин

12 год 15 хв=12·60+15=735 хв

14 год 8 хв=14·60+8=848 хв

848-735=113 хвилин або 1 год 53 хвилин тривала вистава

Отвечает Салик Катерина.

Ответ:

1 год и 53 хв

Пошаговое объяснение: