Як знайти суму й різницю виразів 1,6 + х та -0,4 - х


Ответы на вопрос

Отвечает Скутин Саша.

Ответ:

Сума: 1.2

Різниця: 2+2х

Пошаговое объяснение:

Для цього треба додати та відняти ці вирази ось таким чином:

1.6+х+(-0.4)-х=1.2

1.6+х-((-0.4)-х)=1.6+х+0.4+х=2+2х