Виконайте множення 14/25*10/21​


Ответы на вопрос

Отвечает Карбашова Настюша.

Відповідь:

\frac{14}{25}*\frac{10}{21}  =\frac{7*2*5*2}{5*5*3*7}  =\frac{4}{15}

Покрокове пояснення:

Потрібно розкласти числа на множники та знайти спільні між чисельником та знаменником та скоротити