3. Үшбұрыштың екі бұрышынын катынасы 5:7, ал үшінші бұрышы калған екі бұрыштың кішісінен 44 артық.

Үшбұрыштың үшінші бұрышын табыңдар. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Акулова Екатерина.

Ответ:

1 угол =5х

2=7х

3=5х+44

сумма углов треугольника равна 180⁰

5х+7х+5х+44=180

17х=180-44

17х=136

х=136÷17

х=8

5×8=40

7×8=56

5×8+44=40+44=84

40+56+84=180⁰

ответ 40⁰, 56⁰, 84⁰