1)-13/18-(-19/27). ДОПОМОЖІТЬ


Ответы на вопрос

Отвечает Дмитриевич Артём.

Ответ: -1/54

Пошаговое объяснение:

При відніманні дробів потрібно знайти спільний знаменник. Найменше спільне кратне чисел 18 і 27 дорівнює 54.

-13/18 - (-19/27) = -13/18 + 19/27

Щоб перетворити -13/18 в еквівалентний дріб зі знаменником 54, нам потрібно помножити чисельник і знаменник на 3:

-13/18 = (-13/18) x (3/3) = -39/54

Щоб перетворити 19/27 в еквівалентний дріб зі знаменником 54, нам потрібно помножити чисельник і знаменник на 2:

19/27 = (19/27) x (2/2) = 38/54

Тепер ми можемо підставити ці еквівалентні дроби у наш вираз:

-13/18 + 19/27 = -39/54 + 38/54

Поєднавши чисельники, отримуємо:

-13/18 + 19/27 = (-39 + 38)/54 = -1/54

Отже, -13/18 - (-19/27) = -1/54.