407*(78201-75814)+456885:65-567899=??? напишіть дії будь ласка


Ответы на вопрос

Отвечает Сергеев Назар.

Ответ:

начинаємо з числових дій:

1) 78201 - 75814 = 2397 (віднімаємо 75814 від 78201)

2) 407 * 2397 = 975279 (перемножуємо 407 на 2397)

3) 456885 : 65 = 7029 (ділимо 456885 на 65)

4) 7029 - 567899 = -560870 (віднімаємо 567899 від 7029)

Таким чином весь вираз буде мати вигляд:

975279 - 560870 = 414409

Відповідь: 414409