Мама зліпила 30 вареників за 15 хв, а тато- стільки ж, але за пів години. За скільки часу мама і

тато зліплять 30 вареників, працюючи разом?​

Ответы на вопрос

Отвечает Васенда Настя.

Ответ: 30/15=2 - мама зліпить вареників за 1хв.

30/30=1 - тато зліпить вареників за 1хв.

2+1=3 - мама і тато разом зліплять вареників за 1хв

30/3=10(хв)

Відповідь: працюючи разом, мама і тато зліплять 30 вареників за 10хв.

Пошаговое объяснение: поставь пж коронку (очень надо).