912. Обчисліть: 1) (714 : 7 – 100)6 ; 2) (963 : 9 – 618 : 6)3 . 913. Наталка поспішає до школи й

іде зі швидкістю 6 км/год. Чи встигне Наталка дійти до неї за 20 хв, якщо її будинок розташований на відстані 1 км від школи?

Ответы на вопрос

Отвечает Бесщетников Матвей.

2) (963 : 9 - 618 : 6 )³​= ( 107 - 103 )³ = 4³ = 64 .

Отвечает Писакин Валентин.

Ответ:

912. 1) 12

2) 12

Пошаговое объяснение:

1) 714÷7=102, 102-100=2 , 2*6=12

2) 963÷9=107, 618÷6=103, 107-103=4, 4*3=12