Прошу допоможіть 3 клас терміново , повний розв’язок Знайди значення виразу 635 — с + 513, якщо c

= 587, c = 440, c = 209.

Ответы на вопрос

Отвечает Шулятьева Софочка.

Ответ:

1) 635 - с + 513

Якщо с=587 то, 635 - 587 + 513= 48+513= 561

2) 635 - с + 513

Якщо с=440 то, 635 - 440 + 513= 195+513= 708

3) 635 - с + 513

Якщо с=209 то, 635 - 209 + 513= 426+513= 939

Отвечает Косатый Евгеша.

Відповідь:2) Якщо невідоме число збільшити на число 725,

то буде 912.

3) Якщо число 278 додати до невідомого числа,

то буде 545.

Покрокове пояснення: