До кожного дробу запиши кiлька рiвних йому дробiв, скориставшись основной властивiстю дробу: 2/7,

7/11, 6/15 даю 18 б.

Ответы на вопрос

Отвечает Лебедев Назын.

2/7= 4/14, 8/28
7/11= 14/22, 28/44
6/15= 12/30, 24/60