Допоможіть будь ласка!! Як помножити дріб на натуральне число? Виконай множення. б) 7*2/21= г)

9*47/810= е) 32*3/40= з)70*5/126= к) 5k*7/45=

Ответы на вопрос

Отвечает Давыдов Сергей.

Ответ:

б) 7 * 2/21 =2/3

г) 9 * 47/810 = 47/90

е) 32 * 3/40 = 12/5 = 2(2/5)

з) 70 * 5/126 = 25/9 =2(7/9)

к) 5 * 7/45 = 7/9

Пошаговое объяснение: для того, щоб помножити ціле число на дробове, необхідно ціле представити у вигляді дробу, де чисельник - дане число, а знаменник - завжди одиниця. А потім, перемножаємо два дроби, знайшовши добуток окремо знаменника, окремо чисельника, за потреби скоротивши числа.

Приклад.

7 * 1/49 = 7/1 * 1/49 = (7 * 1) / (1 * 49) - можемо поділити і чисельник, і знаменник на число 7, отже відповідь: 1/7