Решите уравнение: a) 12x-4x = 8184; B) x +10x - 22 = 121 + 55; b+13+b=17; д)​


Ответы на вопрос

Отвечает Шульга Олег.

Відповідь:

a) 12x - 4x = 8184

Спочатку зведемо подібні доданки:

8x = 8184

Тепер розділимо обидві частини на 8:

x = 1023

Відповідь: x = 1023.

b) x + 10x - 22 = 121 + 55

Зведемо подібні доданки:

11x - 22 = 176

Додамо 22 до обох сторін рівняння:

11x = 198

Розділимо обидві частини на 11:

x = 18

Відповідь: x = 18.

c) b + 13 + b = 17

Додамо b до обох сторін рівняння:

2b + 13 = 17

Віднімемо 13 від обох сторін рівняння:

2b = 4

Розділимо обидві частини на 2:

b = 2

Відповідь: b = 2.

Покрокове пояснення:

Скажы если помог