3 (4x-5)-11x = -3 Допоможіть срочно


Ответы на вопрос

Отвечает Жиянов Самандар.

Ответ:

x = 12

Пошаговое объяснение:

3(4x - 5) - 11x =  - 3

12x - 15 - 11x =  - 3

x - 15 =  - 3

x =  - 3 + 15

x = 12

Отвечает Маткин Илья.

Відповідь:

3(4х-5)-11х=-3

розкриваємо дужки, звідси

12х-15-11х=-3

приводимо подібні члени:

х-15=-3

переносимо відомі в праву частину, невідомі в ліву, якщо стоїть знак мінус, переносимо зі знаком +:

х=-3+15

х=12

Покрокове пояснення: