7:х=10 допоможіть будь ласка


Ответы на вопрос

Отвечает Литвинов Артём.

Відповідь:

x = 7/10.

Покрокове пояснення:

Щоб знайти значення x у рівнянні 7:х=10, спочатку потрібно перетворити рівняння, щоб виділити змінну х.

Можна помножити обидві сторони на х, щоб зняти дробові коефіцієнти:

7/х * х = 10 * х

Спрощуючи ліву сторону, отримуємо:

7 = 10х

Тепер можна розділити обидві сторони на 10, щоб виділити x:

7/10 = х