ТЕРМІНОВО ВИРІШИТИ ПРАВИЛЬНО ❗❗❗ 15-6x=2x-5x-3


Ответы на вопрос

Отвечает Майкенова Анастасия.

Ответ: х = 6

Переносимо невідомі доданки вліво, а відомі в право з ПРОТЕЛЕЖНИМ знаком!

-6х - 2х + 5х = -3- 15

-3х = -18

х = 6

Пошаговое объяснение:

Отвечает Филипенко Женя.

Ответ:

x = 6

Пошаговое объяснение:

15 - 6x = 2x - 5x - 3 \\ 15 - 6x =  - 3x - 3 \\  - 6x + 3x =  - 3 - 15 \\  - 3x =  - 3 - 15 \\  - 3x =  - 18 \\ x =  - 18 \div ( - 3) \\ x = 18 \div 3 \\ x = 6