Спрости вираз - 2.5x•2y = Допоможіть будь ласка​


Ответы на вопрос

Отвечает Оганян Михаил.

Ответ:

2.5x•2y можна спростити, перемноживши числа разом та перемноживши змінні разом. Отже:

2.5x•2y = 5xy

Отвечает Кресов Данил.

Ответ:

- 5xy

Пошаговое объяснение:

 - 2.5x \times 2y \\  - (2.5 \times 2)xy \\  - 5xy \: Дії:

1) Добутіток від'ємного і додатного чисел від'ємний: (-)*(+)=(-).

2) Виконали множеня.