0,58 (1,6x - 3,5) = 0,2 ПОСОГИТЕ ПЖ С РОСВ'ЯЗАНИЕМ​


Ответы на вопрос

Отвечает Евдокимова Вероника.

Ответ:

x ≈ 2,403

Пошаговое объяснение:

0,58(1,6x - 3,5) = 0,2
0,928x - 2,03 = 0,2
0,928x = 0,2 + 2,03
0,928x = 2,23
x =
\displaystyle \frac{1115}{464} 2,403

Отвечает Орлова Варвара.
Це лінійне рівняння з однією змінною x. Щоб знайти значення x, потрібно спростити рівняння і вирішити його. Ось кроки для вирішення цього рівняння:

0.58 (1.6x - 3.5) = 0.2
0.58 * 1.6x - 0.58 * 3.5 = 0.2
0.928x - 2.03 = 0.2
0.928x = 0.2 + 2.03
0.928x = 2.23
x = 2.23 / 0.928
x ≈ 2.404

Отже, значення x у цьому рівнянні дорівнює близько 2.404.


0.58 (1.6 * 2.404 - 3.5) = 0.2 0.58 (3.8464 - 3.5) = 0.2 0.58 * 0.3464 = 0.2 0.2007 ≈ 0.2