3/6*y−6=−15+y/6 будь ласкаааа у=?


Ответы на вопрос

Отвечает Сулейманов Азиз.

Ответ:

Поставьте Спасибо и 5 звезд если помогло) Ответ снизу

Пошаговое объяснение:

Запишемо дане рівняння:

3/6*y - 6 = -15 + y/6

Спростимо ліву частину:

1/2*y - 6 = -15 + y/6

Зведемо дроби до спільного знаменника:

3/6*y - 36/6 = -15 + y/6

Складемо подібні доданки:

1/2*y - 6 = -90/6 + y/6

1/2*y - y/6 = -90/6 + 6

Знайдемо спільний знаменник:

3/6y - 1/6y = -84/6

2/6*y = -84/6

Скоротимо дріб:

1/3*y = -14

Помножимо обидві сторони на 3, щоб позбутися від знаменника:

y = -42

Отже, розв'язок рівняння: y = -42.

Отвечает Шульцева Ульяна.

Ответ:

Умножаем -6 и -15 на 6 чтобы избавиться от знаменателя:

3y-36=-90+y

3y-y= -90+36

2y= 54

y= 54:2

y= 27