Спрости вираз. 8t-4(6-3t) Допоможіть!


Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Алиса.

8t-4(6-3t)

Розкриваємо дужки:

8t - 24+12t

Зводимо подібні:

20t-24

Відповідь: 20t-24

Отвечает Жаңбырбай Ануар.

Ответ:

Почнемо з розкриття дужок:

8t - 4(6 - 3t) = 8t - 24 + 12t

Тепер можемо об'єднати подібні доданки:

8t - 24 + 12t = (8t + 12t) - 24 = 20t - 24

Отже, спрощений вираз: 20t - 24.

Пошаговое объяснение: