Допоможіть вирішити: 3х+у=6 х+4у= -9


Ответы на вопрос

Отвечает Деньчук Ірина.

Пошаговое объяснение:

Система рівнянь:

3x + y = 6

x + 4y = -9

Розв'язок даної системи рівнянь можна знайти, використовуючи методи розв'язання систем лінійних рівнянь, такі як метод елімінації або метод підстановки.

Застосовуючи метод елімінації, ми можемо помножити перше рівняння на -4 і додати його до другого рівняння:

-12x - 4y = -24

x + 4y = -9

Сумуючи ці два рівняння, ми отримаємо:

-11x = -33

Розв'язавши це рівняння, отримуємо:

x = 3

Підставляючи це значення x в одне з вихідних рівнянь, ми можемо знайти значення y:

3x + y = 6

3(3) + y = 6

9 + y = 6

y = -3

Таким чином, розв'язок системи рівнянь є (x, y) = (3, -3).