Б. Яке з чисел є розв'язком рiвняння 7.12-x=2.5: A)57: B) 9,62: г) 4,62. 5) 9.17: Допоможіть

пжпжпжпж​

Ответы на вопрос

Отвечает Громцева Ксения.

Ответ:

A) 57: 7.12 - 57 ≠ 0,

B) 9.62: 7.12 - 9.62 ≠ 0

C) 4.62: 7.12 - 4.62 = 2.5

D) 9.17: 7.12 - 9.17 ≠ 0

розв'язок рівняння 7.12-x=2.5 є число 4.62.

Отвечает Жуланов Сержик.

Відповідь:

г) 4,62 (Можно корону) ⬇

Покрокове пояснення:

Для знаходження розв'язку рівняння 7.12-x=2.5 необхідно знайти значення x, яке задовольняє цьому рівнянню. Для цього ми можемо відняти 2.5 від обох сторін рівняння, отримаємо:

7.12 - x - 2.5 = 0.

Тепер можемо обчислити це:

4.62 - x = 0

x = 4.62

Отже, значення x, яке є розв'язком рівняння 7.12-x=2.5, дорівнює 4.62.

Щодо пунктів A), B), г) і 5), то ніяке з цих чисел не може бути розв'язком рівняння, оскільки вони не дорівнюють 4.62.