.В спортшколі займається 40 учнів шостих класів. Футболом займається 20 відсотків від загальної

кількості, волейболом-5, баскетболом та гімнастикою - по 3 учні, решта захоплюється плаванням. За даними задачі побудувати діаграму.

Ответы на вопрос

Отвечает Маслюченко Виктория.

:Для побудови діаграми перш за все необхідно визначити кількість учнів, що займаються кожним видом спорту.

Кількість учнів, що займаються футболом:

20% від 40 учнів = 0,2 * 40 = 8 учнів

Кількість учнів, що займаються волейболом:

5 учнів

Кількість учнів, що займаються баскетболом:

3 учні

Кількість учнів, що займаються гімнастикою:

3 учні

Кількість учнів, що займаються плаванням:

40 - 8 - 5 - 3 - 3 = 21 учень

Отже, кількість учнів, що займаються кожним видом спорту:

Футбол: 8 учнів

Волейбол: 5 учнів

Баскетбол: 3 учні

Гімнастика: 3 учні

Плавання: 21 учень

Діаграма:

    Футбол:     ████████

    Волейбол:   █████

    Баскетбол:  ███

    Гімнастика: ███

    Плавання:   ████████████████████

На діаграмі ширина кожної "смуги" відображає кількість учнів, які займаються конкретним видом спорту. Таким чином, з діаграми можна зробити висновок про те, що найбільше учнів займаються плаванням, а найменше - баскетболом та гімнастикою.