Знайдіть швидкість автомобіля, якщо за 7,9 Год він проїхав 53,2/3 KM.


Ответы на вопрос

Отвечает Хомяк Діана.
6 583/790 км/4.
Пошаговое объяснение:
V=s:†
53,23 : 7,9 = 53 23/100 : 7 9/10 = 5323/100 : 79/10 =
5323/100 • 10/79 = (5323•10)/(100.79) = (5323•1)/
(10.79) = 5323/790 = 6 583/790 (кМ/ч).