6. У якій координатній чверті лежить точка M(x; y) якщо x = - 3/7 + 2/5 y= - 1/3 / (3/5) : A У

першій Б У другій B У третій r У четвертій

Ответы на вопрос

Отвечает Паршина Марина.

Для визначення координатної чверті точки потрібно перевірити знаки координат x та y.

x = -3/7 + 2/5 = (-15 + 14) / 35 = -1/35 < 0

y = -1/3 / (3/5) = -1/3 * 5/3 = -5/9 < 0

Отже, обидві координати від'ємні, тому точка M(x; y) лежить у третій координатній чверті. Відповідь: C.

Отвечает Назарько Ілля.

Ответ:

Б) У другiй

Пошаговое объяснение:

Значення x в даному виразі є від'ємним, а значення y є додатним. У другій координатній чверті значення x є від'ємним, а значення y є позитивним.