Задача 1. В Осло-фіорді (Норвегія) діе най- більший електричний пором у світі. Дов жина порому

становить 139 м 20 см, а ши рина - у 6 разів менша. Знайдіть ширину порому. (Для обчислення ширини порому перетворіть 139 м 20 см у сантиметри.) Задача 2. Протягом доби пором виконує 24 рейси. За кожен рейс він може перевезти 600 осіб. Яку максимальну кількість людей може перевезти пором за січень? Задача 3. На першому рейсі порому однією з пасажирок була норвезька королева Соня Гаральдсен та учні й учениці шкіл міста Осло разом з учителями та вчительками всього 586 осіб. Кожен із учителів відповідав за 14 дітей. Скільки встого дорослих перевіз пором за свій перший рейс, Задача 4. Пором відправився від одного берега о 9 годині 56 хвилин 14 секунд і пришварту. вався до протилежного берега о 10 годині 29 хвилин 3 секунди. Увесь цей час учителі та вчительки проводили з дітьми імпрові зований урок, на якому розповідали про користь зелених тех нологій». Королева відвідувала класи» й спостерігала за ходом. уроку. Скільки часу ти цей незвичний урок?

Ответы на вопрос

Отвечает Андреева Дарья.

Ответ:

Задача 1.

Довжина порому в сантиметрах: 139 м * 100 см/м + 20 см = 13 920 см + 20 см = 13 940 см

Ширина порому: 13 940 см / 6 = 2 323,33 см (до двох знаків після коми)

Отже, ширина порому близько 2323,33 см.

Задача 2.

Загальна кількість пасажирів за січень: 24 рейси * 600 осіб/рейс = 14 400 осіб.

Задача 3.

Кількість дітей на першому рейсі: 586 осіб - 1 королева - 14 учителів = 571 дитина.

Кількість дорослих на першому рейсі: 14 учителів = 14 дорослих.

Отже, на першому рейсі перевезли 14 дорослих.

Задача 4.

Час у десятковому форматі: початок - 9:56:14, кінець - 10:29:03.

Час у секундах: 10:29:03 - 9:56:14 = 32 хв * 60 хв/хв + 49 хв * 60 с/хв + 3 с = 1 925 с.

Тому цей незвичний урок тривав 1 925 секунд, або близько 32 хвилини.

Пошаговое объяснение:

ДАЙ ЛУЧШИЙ ПЖ