За перший день продали 40% всіх яблук, за другий - 35% а за третій - решту 258 кг. Скільки яблук в

середньому - продавали за один день? Допоможіть вирішити

Ответы на вопрос

Отвечает Ершова Машка.

Ответ:

344 кг за один день

Пошаговое объяснение:

Усього яблук 100%

За перші два дні продали 40+35 = 75%

У третій день продали 100-75=25%, що залишилися, і це склало 258 кілограм.

Складаємо пропорцію

25% - 258 кг

100% - x кг

x = 100 * 258 / 25 = 1032 кг.

Усі яблука 1032 кг продані за 3 дні, отже в середньому продавали 1032/3 = 344 кг за день

Отвечает Поливцева Яна.
1. 100 - (40 + 35) = 100 - 75 = 25% — це 258 кг яблук
2. 75 : 25 * 258 = 774кг — яблук продали за 1 та 2 дні разом
3. 774 + 258 = 1032кг — яблук продали за 3 дні
4. 1032 : 3 = 344кг — яблук продавали у день у середньому