961. Оленка знайшла 40 маслюків, а лисичок у 3 рази більше. Скільки відсотків усіх знайдених грибів

становили маслюки,​

Ответы на вопрос

Отвечает Куулар Ай-Хаан.

Ответ:

25%

Пошаговое объяснение:

40*3=120 (лисичок)

120+40=160 (всього грибів)

40*100:160=25% маслюків

Отвечает Козлов Роман.

1) 40 * 3 = 120 (грибів) - кількість лисичок

2) 120 + 40 = 160 (грибів) - загальна кількість грибів

3) 40 : 160 * 100 = 0.25 * 100 = 25 (%) - відсоток маслюків від усіх грибів

Відповідь: маслюки становлять 25% усіх знайдених грибів